Home Tag "në Turqi?"

Çfarë po “kurdis” Ermal Mamaqi në Turqi?

0
Aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar në instagram disa foto ku ka treguar se ndodhet në Turqi sëbashku me aktoren Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj Tolgahan. Krahas postimeve Ermali ka bërë të ditur se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti ndërkombëtar bashkë me çiftin e njohur. Disa postime gazmore […]