Home ShowBiz Robert Berisha me pushime në Turqi, bashkë me këngëtaren e njohur shqiptare, nuk do ta besoni kush është…
Robert Berisha me pushime në Turqi, bashkë me këngëtaren e njohur shqiptare, nuk do ta besoni kush është…
0

Robert Berisha me pushime në Turqi, bashkë me këngëtaren e njohur shqiptare, nuk do ta besoni kush është…

0
0

Këngëtari Robert Berisha duket se ka vendosur të largohet për disa ditë pushime, duke zgjedhur si destinacion Turqinë.

Në këto pushime ai ka vendosur ti bashkohet miqve dhe kolegëve të tij që ndodhen në Antalia.

Ka qënë Big Mama ajo që ka postuar një foto ku shfaqet me Robertin ndërsa shkruan: “Tash u kompletu, më ka ardh loqka”.

Kujtojmë se Big Mama ndodhet së bashku me Rinën në Antalia me pushime e mesa duket vajzave u është bashkuar edhe Roberti.

Në foto ata duket shumë të lumtur së bashku, duke dëshmuar marëdhënien e mirë që kanë me njëri tjetrin.

Robert Berisha vijon të mbetet kryefjala e portaleve dhe mediave online së fundmi, për shkak të ndarjes së tij me Nora Istrefin.

Ata të dy i dhanë fund lidhjes gati 13 vjeçare, këtë lajm e dha vetë Roberti në instagramin e tij gati dy javë më parë.

roberti

Link: https://www.instagram.com/bigitos/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BarMdjnDfnX/