Home Tag "nena"

E ëma apo motra…, Jasmin pozon me të ëmën dhe i habit të gjithë

0
Jasmin një prej kandidateve të “Përputhen”, ka vendosur të prezantojë së fundmi të ëmën. Ajo ka ndarë në instagram disa foto të saj me mamanë dhe të gjithë kanë mbetur pa fjalë. Nëna e Jasminës duket shumë e re dhe ngjajnë shumë me njëra tjerën. Madje nëse i shohim bashkë, vështirë ti konsiderosh nënë e […]

“Dashuria e jetës time..”, Albani prezanton njeriun e zemrës

0
Këngëtari Alban Ramosaj ka treguar herë pas here se është shumë i lidhur me të ëmën. Këtë e ka treguar edhe me anë të një fotove të postuar së fundmi në instagram shkëputur nga biseda e tyre me kamer. Ai ka postuar një foto të tij dhe të nënës teksa bisedojnë në mëngjes ndërsa shfaqen […]