Home Tag "nga dasma"

Dalin pamjet nga dasma madhështore e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker kanë pasur nderin të martohen 3 herë brenda një periudhe të shkurtër. Pasi u martuan ligjërisht pak ditë më parë, ata organizuan një ceremoni madhështore në një kështjellë në Portofino të Italisë. Ajo dhe Travis bënë betimet ndaj njëri-tjetrit në Castello Broën të dielën. Pamjet e para nga ceremonia madhështori […]