Home ShowBiz Dalin pamjet nga dasma madhështore e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker
Dalin pamjet nga dasma madhështore e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker
0

Dalin pamjet nga dasma madhështore e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

0
0

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker kanë pasur nderin të martohen 3 herë brenda një periudhe të shkurtër.

Pasi u martuan ligjërisht pak ditë më parë, ata organizuan një ceremoni madhështore në një kështjellë në Portofino të Italisë.

Ajo dhe Travis bënë betimet ndaj njëri-tjetrit në Castello Broën të dielën.

Pamjet e para nga ceremonia madhështori që mblodhi një pjesë të madhe të vipave i ka ndarë vetë Kourtney në rrjete sociale.

 

Linku: https://www.instagram.com/kourtneykardash/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kourtneykardash/