Home Tag "noizy"

Radikal Noizy, fshin të gjitha postimet në Instagram! Çfarë ka ndodhur?!

0
Noizy është një ndër reperët më të njohur e më produktiv të industrisë muzikore. Ai edhe gjatë kësaj vere ka qenë tejet i angazhuar me mbrëmje dhe projekte të ndryshme muzikore. Reperi prej disa kohësh ka paralajmëruar këngën e re me artistin italian, Ghali që mban titullin “Parku i Lojërave”. Mirëpo Noizy ka fshirë të […]

Mësohet dënimi që merr Noizy, pas sherrit me Babastars

0
Noizy dhe disa pjestarë të Babastars u konfliktuan keq rreth dy vite më parë. Albert Krasniqi shtiu armë zjarri mbi reperin e famshëm, duke e lënë të plagosur. Në këtë sherr ishin pjesë edhe Cozman dhe Skivi. Përpara dy ditësh, Noizy dhe Albert Krasniqi kanë dalë para gjykatës, ku po mbahej seanca gjyqësore pikërisht për këtë çështje. Reperi shqiptar […]

“Falenderoj vëllain tim…”, Noizy i bën dhuratë bluzën Granit Xhakës, e vesh e shoqja

0
Janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku publikojnë imazhe dhe video nga më të ndryshmet me anë të cilave kanë tërhequr vëmendjen e shtypit rozë. Fjala është për futbollistin e njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshorten e tij Leonita Lekaj. Së fundmi, futbollisti publikoi një foto në Instagram pranë bashkëshortes, teksa ka falënderuar reperin shqiptar, Noizyn […]

Fenomenal Noizy! Mund t’i lejojë vetes luksin për të bërë një veprim, që asnjë këngëtar tjetër nuk guxon ta mendojë

0
Një nga reperët më të sukseshëm të tregut muzikor,  është duke publikuar një numër të madh këngësh në një kohë të shkurtër, ato kanë pjesë e albumit të tij të ri “Epoka”. Fjala është për Noizyn, i cili sa herë që është gati të publikojë një këngë, e promovon atë në rrjetet sociale, me klipe disa sekondëshe […]