Home Tag "noizy"

‘E kam prerë në besë’, Stresi zbulon detaje nga e shkuara me Noizyn

0
Stresi dhe Noizy kudo që iu lakohet emri rrëmbejnë vëmendjen e ndjekësve. Reperët prej kohësh kanë lënë pas hatërmbetjet mes tyre. Pjesmarrja e Stresit në Big Brother Vip ka bërë që të dëgjojmë shumë deklarata rreth jetës dhe të shkuarës së tij. Së fundmi Stresi ka zbuluar momentin kur ka prerë në besë Noizyn. ‘Unë […]

Çfarë është Noizy për të, ja si përgjigjet Loredana

0
Loredana dhe Noizy gjatë verës kanë qenë një nga dyshet më të zhurmshme. Pas bashkëpunimit ata janë parë shpesh në shoqërin e njëri-tjetrit duke ngritur dyshimet tek ndjekësit. Mirpo koha tregoi se ata janë super miq të mirë. Së fundmi një nga ndjekësit kurioz e ka pyetur Loredanën: Çfarë është Noizy për ty? Një shok […]

Nuk mbaron me aq, Noizy jep premtimin e veçantë për “Alpha Show 2”

0
Pas përfundimit të “Alpha Show”, Noizy ndan me ndjekësit momentet më emocionuese nga koncerti. Ndër të tjera vëmendjen e reperit e kanë rrëmbyer dy fansa me aftësi të kufizuar, të cilët ishin prezent në shesh duke shijaur performancën. Noizy ka postuar një video ku shihen të rinjtë, dhe krahas saj ka bërë një premtim të […]

Olsi reagoi ‘çuditshëm’ për pajtimin e Noizy- Stresi, reperi i bën komentin epik

0
Lajmi se Noizy dhe Stresi i kanë dhënë fund hatërmbetjeve midis tyre ka lumturuar mijra fansa. Reperët nuk kanë ngurruar të tregojnë mbështetjen e tyre kundrejt njeri-tjetrit në rrjetet socale dhe koncertet. Së fundmi një video gazmore realizuar nga Olsi Bylyku është bërë virale në rrjet. Bashkangjitur me vidoen Olsi shkroi: “Jeta jonë pas pajtimit […]