Home Tag "Nuk është as makinë dhe as orë"

Nuk është as makinë dhe as orë, Noizy blen fiksimin e fundit

0
Noizy të vetmet borxhe ia ka kohës, pasi të gjitha aspiratat, synimet dhe premtimet i çon në vend. Së fundmi fitoi bastin e fundit që ka vënë me mikun e tij Blerim Destani , reperi sapo ka bërë blerjen e radhës. Këtë herë nuk bëhet fjalë as për makinë dhe as për orë, por për […]