Home ShowBiz Nuk është as makinë dhe as orë, Noizy blen fiksimin e fundit
Nuk është as makinë dhe as orë, Noizy blen fiksimin e fundit
0

Nuk është as makinë dhe as orë, Noizy blen fiksimin e fundit

0
0

Noizy të vetmet borxhe ia ka kohës, pasi të gjitha aspiratat, synimet dhe premtimet i çon në vend.
Së fundmi fitoi bastin e fundit që ka vënë me mikun e tij Blerim Destani , reperi sapo ka bërë blerjen e radhës. Këtë herë nuk bëhet fjalë as për makinë dhe as për orë, por për disa varëse. Fakti që i bën ato aq të dashura për të me siguri nuk është vlera që kapin, por personazhet që ndodhen të varura në to.
Një prej tyre është edhe frymëzimi i fundit i Noizyt, personazhet e serialit për fëmijë, Dragon Ball.

OTR DBZ #Music????? #Varrosi #BigKik #Pesh3Rond

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bhml0IulfSo/?taken-by=zinizin

Link: https://www.instagram.com/zinizin/