Home Tag "nuse për shtëpi?!"

Nuse për shtëpi, ja çfarë përgatit Armina për Shkëlzenin

0
Këtë fundjavë Armina Mevlani ka menduar që t’ia dedikojë shtëpisë, dhe partnerit të saj. Siç dihet, ata prej kohësh jetojnë bashkë, por duket se bukuroshja brune nuk është vetëm një blogere e mirë, por gjithashtu edhe një amvisë. Këtë e ka treguar përmes disa fotove të bëra publike në rrjetet sociale, ku shihet se ka […]

Marina nuse për shtëpi?! Shihni foton

0
Martesa është një gëzim i madh, që fillon me përqafimet, puthjet, dashurinë mishtore dhe atë shpirtërore, për tu kurorëzuar më pas me dasmë dhe “të gjithë jetuan të lumtur dhe të gëzuar”. Kështu mbaron përralla dhe këtu mbaron përralla, pasi pjesa tjetër, ajo që nuk tregohet në përrallë, është pjesa më e gjatë, e që […]