Home Tag "Nxjerr të pasmet në bregdet"

Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet

0
Sa herë që del në publik komentohet pafund, e sigurisht duke qenë një modele me të tilla forma, Alesia Bamit nuk ia ndan dotë sytë. Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse. Gjithashtu diçka tjetër që bie në […]