Home ShowBiz Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet
Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet
0

Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet

0
0

Sa herë që del në publik komentohet pafund, e sigurisht duke qenë një modele me të tilla forma, Alesia Bamit nuk ia ndan dotë sytë.

Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse. Gjithashtu diçka tjetër që bie në sy janë dhe komentet e fansave në Instagram: “Nuk mbytesh ti se të mbajnë tollumbacet mbrapa “, “Gjith ato b*th paske pse s’ jep ca për bamirësi” apo ” sa i vogël duket deti para b**** të tua”, dhe shumë të tjera.

🧚🏻‍♀️

A post shared by |•Model •BalletDancer •Artist| (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bhl8PFoFTRD/?taken-by=alesia_bamii

#Blue 🦋

A post shared by |•Model •BalletDancer •Artist| (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhoOQsMFvx-/?taken-by=alesia_bamii

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhEk4wplAxC/?taken-by=alesia_bamii