Home Tag "olta"

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

0
Luizi dhe Olta gjatë qëndrimit në Big Brother kanë qenë super rival me njëri-tjetrin. Së fundmi dyshja janë shfaqur në një pozë ku krahas kanë shkruar: Filloi. Me siguri dyshja po paralajmërojnë fillimin e xhirimeve të filmit të shumëpërfolur. Oltën dhe Luizin do ti shikojmë si personazh kryesor megjithatë deri më tani nuk janë zbuluar […]

E papritur, Olta Gixhari kërkon të largohet nga Big Brother Vip

0
Olta Gixhari ka kërkuar të largohet nga gara e Big Brother Vip. Në promon zyrtare të Big Brother, njoftohet se Olta ka kërkuar të lërë shtëpinë ku ende nuk dihet se cili do jet vendimi i saj deri në fund të spektaklit, dhe motivet e saj për të lënë në këtë pikë lojën. Gjatë kësaj […]