Home Tag "olti curri"

Rikthehet në ekran, Olti Curri zbulon detajet nga projekti i rradhës

0
Olti Curri është një nga figurat më të prera në ekranet shqiptare. Prej kohësh ka qëndruar i tërhequr nga ekrani. Blogeri nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka zbuluar ku do ta shikojmë së fundmi. Nëpërmjet një postimi në story ai  ka zbuluar se do të jetë pjese e jurisë “Netët e klipit shqiptar”, një […]

Pas kaq vitesh, Olti Curri flet për konfliktin me Arbana Osmanin

0
Olti Currin dhe Arbana Osmani, prej kohësh janë përfolur në media se raporti i tyre mund të jetë krisur nga angazhimet që kishin në formatin e ‘Big Brother’. Që nga ajo kohë asnjëri prej tyre nuk ka preferuar të flasë për një çështje të tillë. Së fundmi Olti Curri ka qenë i ftuar në emisionin […]

Pas suksesit në ‘Eurovision’, Olti Curri zbulon ofertën e madhe që mori Anxhela Peristeri

0
Olti Curri pas performancës së Anxheles ka zbuluar se çfarë arritën të rrëmbenin nga Eurovisioni dhe e gjithë kjo eksperiencë. Në një bashkëbisedim me Sonila Meçon, Olti shprehet: ‘Anxhelës i erdhi një ftesë për një super koncert në Rusi. Kam përshtypjen se Anxhela Peristeri do ketë shumë benefite nga pjesëmarrja e saj në Eurovision’, thotë […]

Ja si uruan Vip-at të gjithë besimtarët katolik

0
Sot të gjithë besimtarët kanë një ditë të shënuar, kremtimin e Pashkës. Disa me foto seksi dhe disa me foto të mbushur plot dashuri me njëriun e zemrës, vip-at tanë kanë dërguar urimet më të bukura për të gjithë besimtarët katolik. Zbuloni sesi uruar ata në këtë ditë të shënuar! Link: https://www.instagram.com/p/B-4LVVFHegE/ Link: https://www.instagram.com/p/B-2ev6HH50I/ Link: https://www.instagram.com/p/B-4kXmaAmzB/ Link: https://www.instagram.com/p/B-4UXHxhBsO/ Link: https://www.instagram.com/p/B-4cqL5DBeI/ […]

Olti Curri i shkëlqejnë sytë për…

0
Olti Curri opinionisti më i famshëm në Shqipëri është pjesë e jurisë së shoë “Top Talent”. Olti është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe i rrethuar me shumë miq. Olti njihet për opinionet e tij të spikatura dhe pa doreza për personazhet e ShowBizit. Natën e mbrëmshmë në Top Talent ka qënë e ftuar speciale […]

Sapo zbuluam një sekret të Olti Currit

0
Blogeri i mirënjohur Olti Curri është gjithmonë i kudo gjëndur. Nuk ka foto që komentet me spec të Oltit të mos gjënden. Olti nuk flet kot është hashtagu ku ai shfaq të gjithë komentet kundrejt një lajmi ose një ndodhie. Disa e pëlqejnë për atë që bën dhe e kanë shumë mik por disa të […]

Zbulohet se ku do e shikojmë Ilda Bejlerin këtë sezon

0
Lajmet këto ditë qarkulluan që moderatorja simpatike Ilda Bejleri ishte larguar nga Top Channel por jo. Në media po qarkullon lajmin që Ildën do e shikojmë në një projekt tjetër më të rëndësishëm “Procesi sportive” në krahë të Ed Manushit. Këtë sipërmarrje të re Ilda është duke e festuar me mikun e saj më të […]