Home ShowBiz Rikthehet në ekran, Olti Curri zbulon detajet nga projekti i rradhës
Rikthehet në ekran, Olti Curri zbulon detajet nga projekti i rradhës
0

Rikthehet në ekran, Olti Curri zbulon detajet nga projekti i rradhës

0
0

Olti Curri është një nga figurat më të prera në ekranet shqiptare.

Prej kohësh ka qëndruar i tërhequr nga ekrani.

Blogeri nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka zbuluar ku do ta shikojmë së fundmi.

Nëpërmjet një postimi në story ai  ka zbuluar se do të jetë pjese e jurisë “Netët e klipit shqiptar”, një event i cili prej vitesh zgjedh dhe jep çmime këngëtarëve më në zë dhe jo vetëm.

Linku: https://www.instagram.com/stories/olticurri/2844417040014570710/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/olticurri/

tags: