Home Tag "Pamja e re e kthen pas në kohë"

Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë

0
Çiljeta Xhilaga është mjaft e komentuar dhe e klikuar si rrallë personazhe të tjerë të showbizzit. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte […]