Home Tag "pamje nga pishina"

Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet

0
Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze dhe vazhdimisht publikon në rrjetet sociale foto me imazhe mbreslënëse. Këngëtarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton që përveç punës së saj, të shpërndajë dhe foto nga përditshmëria. Së fundmi Morena ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj, ku shihet se është […]