Home Tag "pamje perrallore"

Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve

0
Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe autore e shumë hiteve të njohura. Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa pamje nga shtëpia e saj e pushimit në Gjirin e Lalëzit dhe është një mrekulli. Shtëpia duket mjaft komode dhe arredimi i shtëpisë duket shumë i detajuar. […]