Home ShowBiz Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve
Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve
0

Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve

0
0

Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe autore e shumë hiteve të njohura.

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa pamje nga shtëpia e saj e pushimit në Gjirin e Lalëzit dhe është një mrekulli.

Shtëpia duket mjaft komode dhe arredimi i shtëpisë duket shumë i detajuar. Në pamjet që ka publikuar kënëgtarja shihen po ashtu edhe anëtarë të tjerë të familjës, ku në qendër është djali i Ingritit, Paridi.

Link: https://www.instagram.com/p/BzvoCOVn7rI/

Link: https://www.instagram.com/p/Bzv7L_sH7-I/

View this post on Instagram

@ingritgjoniii #home👌🐬🏄‍♂️

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

Link: https://www.instagram.com/p/BznR_Tzhkg-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzsXzqiHYfC/