Home Tag "Pamjet kanë ndezur rrjetin"

Dafina Zeqiri luan me veten në vaskë. Pamjet kanë ndezur rrjetin

0
Dafina Zeqiri është këngëtarja mjaft e pëlqyer dhe e diskutuar gjerësisht jo vetëm për projektet artistike, por edhe për provokimet që bën online. Ajo u përfol së fundmi për marrëdhënien e saj me Ledri Vulën. Megjithëse prej 6 vitesh të ndarë, Dafina publikoi në Instastory një foto me reperin, duke shkruar se i mungonte modeli i […]