Home ShowBiz Dafina Zeqiri luan me veten në vaskë. Pamjet kanë ndezur rrjetin
Dafina Zeqiri luan me veten në vaskë. Pamjet kanë ndezur rrjetin
0

Dafina Zeqiri luan me veten në vaskë. Pamjet kanë ndezur rrjetin

0
0

Dafina Zeqiri është këngëtarja mjaft e pëlqyer dhe e diskutuar gjerësisht jo vetëm për projektet artistike, por edhe për provokimet që bën online.

Ajo u përfol së fundmi për marrëdhënien e saj me Ledri Vulën. Megjithëse prej 6 vitesh të ndarë, Dafina publikoi në Instastory një foto me reperin, duke shkruar se i mungonte modeli i vjetër i flokëve, por të gjithë dyshuan se në fakt i mungonte Ledri dhe jo flokët e saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastoryn e saj një video që me siguri do t’ju çmendë të gjithëve.

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

640-0-5af55447f37b1

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BheWEvzAq1H/?taken-by=dafina.zeqiri