Home Tag "paris"

Zbulohen detaje nga raporti i Loredanës me mashkullin misterioz, kjo foto konfirmon gjithçka

0
Rrëfimi i parë i Loredanës pas ndarjes nga Mozzik, nuk kaloi pa debate dhe kundërdeklarata. Këngëtarit nuk i pëlqeu aspak ajo çfarë tha reperja dhe në një status plot akuza e ka konsideruar këngëtaren gënjeshtare dhe fajtore për ndarjen. Në fakt këngëtarja deri tani nuk i është kundërpërgjigjur në mënyrë direkte Mozzikut, ashtu siç bëri […]

Super sensuale e gjitha në të kuqe, Xhensila zbulon sekretin

0
Xhensila është një prej personazheve më të dashur për publikun, gjithmonë e ëmbël dhe e veçantë ajo di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen. Kohët e fundit ajo dhe Besi ishin në Paris, ku këngëtarja mesa duket po punon për një projekt të ri të saj. Një foto e fundit e publikuar në instagramin e […]

Era në javën e modës në Paris, tërheq vëmendjen me veshjen

0
Këngëtarja Era Istrefi ishte e pranishme në javën e modës në Paris ku ka ndjekur më në afer këtë event. Ajo që të binte në sy ishte veshja e veçantë e këngëtares. Ajo është shfaqur në këtë eveniment me një jumpsuit në ngjyrë të zezë, të hapur tek pjesa e dekoldesë dhe pjesën poshtë pantallona […]