Home Tag "Pas largimit nga “Portokalli”"

Pas largimit nga “Portokalli”, flet për herë të parë Kimikati

0
Me rolin e Kimikatit dhe talentin e tij të spikatur ai bëri për vete në fare pak kohë gjithë publikun shqipëtar. Në spektaklin e humorit ‘Portokalli’ ai mori famë dhe u bë mjaft i kërkuar kudo. E mesa duket dikush i ka bërë një ofertë të parezistueshme. Se për cila është kjo ofertë mbetet ende […]