Home Tag "për ndarjen nga jeta të mjeshtrit të valles"

Ermal Mamaqi i hidhëruar. Mjeshtri i valles u nda nga jeta

0
Pak ditë më parë, u nderua me titull ‘Nderi i Kombit’ nga presidenti Ilir Meta. I madhi Rexhep Çeliku u nda nga jeta në orët e para të mëngjesit të sotëm, ai vuante nga një sëmundje e rëndë. Emocionoi dhe na bëri krenar të gjithëve me performancat e tij, mjeshtri i merituar i valles shqiptare Rexhep Çeliku. […]