Home Tag "Përgjigja e"

E mbylle tani me femrat ë? Përgjigja e Sinan Hoxhës është epike

0
Një ndër më të mëdhejtë e tregut muzikor, Sinan Hoxha i dha fund beqarisë duke u martuar me Andrra Destanin, një bukuroshe nga Kosova rritur në Gjermani. Romanca e tyre arriti t’i mbijetonte distancës falë udhëtimeve të shpeshta që bënte Sinani drejt vendit ku qëndronte bashkëshortja. Të dy vendosën të kurorëzonin dashurinë e tyre në […]

Je gjithë ky çun, ç’ne me Lorin? Përgjigja e Vis Bajraktarit i mbyll gojën fanses

0
Edhe pse preferojnë që lidhjen ta mbajnë larg syve të publikut, ata kanë vite bashkë. Por kur vjen puna për të mbrojtur njëri-tjetrin, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë mjaft protektivë. Kështu një komentuese i ka shkruar Visit, për t’i shprehur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit. “Je gjithë ky çun se di si e ke lidh jetën […]