Home Tag "pergjigjet"

Më shumë të do, apo e do, ja si përgjigjet botuesja e njohur

0
Botuesja e njohur Arlinda Dudaj ka qenë pjesë e “Shiko kush luan” dhe më pas në rubrikën “After Party” ku i është përgjigjur pyetjeve pikante të moderatores Luana Vjollca. Arlinda është vënë të zgjedhë midis të mos shkruarit asnjëherë apo të mos lexuarit dhe ka zgjedhur të mos shkruaj asnjëherë. Ndërsa lidhur me pyetjen për […]

“Çfarë do të bëni sapo të dilni…”, ja përgjigjet pikante

0
Në kushtet kur të gjitha janë të izoluar prej gati dy javësh duke mos realizuar asnjë nga planet apo punët e përditshme, natyrshëm lind pyetja se çfarë do të bëjmë fillimisht sapo të dalim lirisht. Faqja e instagramit të “Arkivashqip” ka pyetur fansat se cila është gjëja e parë që do të bëjnë sapo të […]

“Askujt nuk i dhemb më shumë se mua”, Enca ju mbyll gojën ndjekësve pasi e pyesin për fotot e lumtura në instagram

0
Këngëtarja Enca Haxhia pak kohë më parë humbi të atin dhe pas njëfarë kohe u rikthye sërish në rrjetet sociale. Gjatë ditës së djeshme ajo ka vendosur të realizojë një seancë me pyetje përgjigje për fansat, ku ka vendosur ti përgjigjet disa pyetjeve nga ndjekësit e saj. Një prej ndjekësve e pyet këngëtaren nëse është […]