Home Tag "pergjigjia befasuese"

E akuzojnë për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina jep përgjigjen që nuk pritej

0
Modelja Anxhelina Hadërgjonaj ndodhet aktualisht në Shqipëri ku vendosi të qëndrojë përgjatë gjithë periudhës së pandemisë. Ajo është vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes falë formave të saj perfekte dhe tipareve karakteristike. Nuk janë të paktë edhe personat që besojnë se modelja ka bërë ndërhyrje siç ka ndodhur së fundmi ku një prej ndjekësve në […]