Home Tag "Perputhen"

U përfol për një lidhje të re, reagon me video Alvisa

0
Ish konkurentja e PërPuthen Alvisa Qarri postoi ditën e djeshme një video ku shfaqej në shoqërinë e dikujt. Mjaftoi kjo video që fansat të ndiznin rrjetin duke spekuluar se kush është mashkulli misterioz që gjendej përkrah saj. Edhe pse nuk ka bërë të ditur detaje mbi jetën e saj private, Alvisa ka vendosur të reagojë […]

Atdheu thyen heshtjen, u jep përgjigje të gjitha dyshimeve për të

0
Atdhe Xharavina është një prej konkurrentëve të sezonit të dytë të ” Përputhen” e cili edhe pas daljes së tij nga emisioni asnjëherë nuk ka qënë larg vëmendjes së mediave. Deklaratat e ndryshme të tij në instastory ose përgjatë intervistave gjithmon kanë trazuar rrjetin. Në një intervistë së bëri nga “Mirage” ku është pyetur rreth […]

Shfaqet duke iu bërë presion konkurrentëve për deklarim, video e Olsës bën xhiron e rrjetit

0
Për’Puthen është një nga programet më të zhurmshme. Autorja e programit Olsa Muhameti shpesh është diskutuar për skenare dhe prapaskena. Së fundmi një nga ish konkurrentët ka publikuar videon ku zbulon se si Olsa detyron konkurrentët të deklarohen për njëri-tjetrin. Në video dëgjohet Olsa duke i bërë presion konkurrentit të deklarohet për Rrushen. Nëse nuk […]