Home Tag "Perputhen"

Bora Zemani rikthehet në studion e Për’Puthen me një mesazh

0
Bora  Zemani sot është kthyer në Për’Puthen si moderatore. Pas shumë emrave të aluduar në rrjet ajo ka marë drejtimin e emisionit të dashurisë. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Bora shprehet kështu për rikthimin në Për’Puthen U përputha prap me “Per’puthen”. Ky do të jetë një dhjetor festiv, me kërcime në dhe dashuri në. […]

Olsa Muhameti ka dy fjalë për rikthimin e Bora Zemanit në Përputhen

0
Në mbylljen e puntatës së kaluar të emisionit të kërcimit “Dancing With The Stars”, Bora Zemani konfirmoi zëra për rikthimin e saj në Përputhen. Pas vendimit të Ori Nebiaj për t’u larguar ekranit për një përkushtim më të plotë në politikë, në rrjet po qarkullonin lajme se autorja e emisionit të dashurisë, Olsa Muhameti i […]

Zyrtare! Bora Zemani rikthehet si moderatore në Për’Puthen

0
Për’Puthen prej kohësh flitej se do të kishte një moderatore të re pas largimit të Ori Nebijajt. Emri i Bora Zemanit ka qennë një nga më të komentuarit. Madje vetë Olsa në daljen e fundit u shpreh se Bora ka marrë një ftesë. Tashmë është zyrtare moderatorja gjatë mbylljes së spektaklit të Dancing With The […]

A do të rikthehet në Përputhen? Isli Islami nxjerr zbuluar Bora Zemanin

0
Moderatori i njohur, Isli Islami ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin “Goca dhe Gra”. Ndërkoh që Isli është i angazhuar me pjesëmarrjen e tij në emisionin e kërcimit “Dancing With The Stars”, në rrjet është përfolur se ai mund të jetë moderatori i Për’puthen. Gjatë bisedës Isli është ngacmuar rreth kësaj çështje, por […]

Petro dhe Irisi në një kërcim emocionues, Lea shpërthen në lot

0
Petro dhe Irisi kanë thyer akullin mes tyre me një kërcim në studio. Irisi dridhet e tëra teksa shijon kërcimin me të. Petro ka ndaluar një moment duke iu treguar të gjithëve se ajo është super e emocionuar. Lea shoqja e Irisit e ka përjetuar super keq këtë moment për shkak gtë pëlqimit që ka […]