Home Tag "Perputhen"

Pas ndarjes nga Bruno, Ana Gjini ngre dyshimet për një romancë të re

0
Ana Gjini është një nga personazhet më të përfolur të momentit në median rozë. Ajo ka bërë bujë më media pas ndarjes nga ish konkurrenti i Përputhen Bruno Shemsho. Mesa duket pas gjithë kunjave dhe polemikave në rrjet me Brunon, Ana ka gjetur dashurinë sërish. Ish konkurrentja e Përputhen ka postuar një foto në Instagram […]

Materialiste, Erioni thumbon hapur Mikelën

0
Mikela dhe Erioni janë ndër çiftet më të përfolur të Për’puthen. Pas ndarjes mesa duket dyshja nuk i kanë kursyer ironitë dhe kunjat kundrejt njeri-tjetrit. Erioni ka publikuar në Instagram një postim ku shprehet se: “Njerëzit mërziten sepse unë zgjedh një romancën kundrejt tjetrës. Unë do ndjek princeshën e zemrës sime deri në fund sepse […]

Nga ndarja me Andin tek fotoja me Majk, Melisa i rrëfen të gjitha

0
  Melisa është një nga konkurentet më të përfolura të Për’puthen. Ajo ka qënë që qëndër të mediave rozë për ndarjen e saj të bujshme nga Andi. Melisa ka qënë e ftuar në një intervistë për Prive ku ka folur rreth ndarjes dhe se çfarë ndodhi mes tyre. Ajo u shpreh se nuk janë treguar […]

Nuk po kërkoj për kur*a, Bruno çudit me deklaraten pas ndarjes nga Ana

0
Bruno është një nga konkurentët me të përfolur të Për’puthen. Ai ka që në qëndër të mediave rozë pas ndarjes së bujshme nga Ana. Bruno dhe Ana janë një ndër çiftet më të përfolura të momentit. Pas daljes nga emisioni, çifti janë ndarë ku nuk kanë munguar as edhe kunjat kundrejt njeri-tjetrit. Gjatë një transmetimi […]

E krahasuan me Kim Kardashian, Sindi i kthehet keq ndjekëses

0
E krahësuan me Kim Kardashian, Sindi i kthehet keq ndjekëses Sindi ka realizuar një lojë me pyetje në Instagramin e saj, ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve që ka marrë. Përveç komenteve pozitive nuk kanë munguar as nga ata ndjekës të cilët e kanë kritikuar. Një kometues i shkruan: “ Të ishe si Kim […]

Shqipja i kthehet Monikës, “Ti nuk e ke shijuar rininë tënde”

0
Ish konkurentja e përputhen Shqipe Hysenaj është konfiktuar me Monika Lubonjën. Shqipja dhe Monika kanë qënë të ftuara në emisionin “E Diell’ në Top Channel. Gjatë diskutimit në studio moderatori Ervin Kurti ka pyetur Monikën se kush është duke e shijuar më shumë rininë ajo apo vajza e saj. Monika i është përgjigjur pyetjes duke […]

Ana flet për ndarjen nga Bruno, ja si i përgjigjet ai

0
Kanë kalaur dy muaj që nga momenti kur Bruno Shemsho dhe Ana Gjini dolën nga Për’puthen si çiftë. Pas dajles duket se marrëdhënia e tyre ka pësuar krisje dhe çifti ka konfirmuar ndarjen prej kohësh. Së fundmi ata janë konfliktuar sërish, duke postuar në Instagram secili versionin e vet të historisë. Ana iu përgjigj pyetje […]

Fationi i nxjerr bojën Atdheut, zbulon detaje nga jeta e tij personale

0
Fation Kuqari dhe Atdhe Xharavina ishin të ftuar  në emisionin “Ftesë në 5”, ku folën rreth miqësisë dhe projekteve që kanë aktualisht në zhvillim. Përsa i përek miqësisë në Për’puthen Fationi tha se: “Atdheu sa erdhi dhe donte pak vëmendje kështu që u kap me luanin, me mua.”- duke ironizuar kështu konfliktet që mund të […]