Home Tag "pete"

Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje

0
Pete Davidson dhe Madelyn Cline thuhet se janë ndarë pas një romance të stuhishme që zgjati më pak se një vit. Çifti, i cili filloi lidhjen në shtator 2023. Davidson dhe Cline filluan të takoheshin me thashethemet shtatorin e kaluar, të cilat u konfirmuan në tetor, kur ata bënë një festë të dytë të Saturday […]

Pete Davidson në një lidhje të re dashurie me aktoren e njohur

0
Komediani Pete Davidson dhe aktorja Madelyn Cline janë në lidhje dhe madje kanë kaluar kohë së bashku në hotelin Beverly Hills, tha US Weekly. Lidhja e Pete Davidson dhe Madelyn Cline ka ardhur si surprizë për fansat pasi komediani e quajti dorëheqjen me Chase Sui Wonders pas muajsh lidhjeje. Pete Davidson ishte lidhur më herët […]

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders i japin fund romancës

0
Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders ndahen pas më pak se një viti lidhje. Pete Davidson dhe e dashura Chase Sui Wonders e kanë lënë atë pas më pak se një viti lidhje, konfirmon një burim për Page Six. Lajmi për ndarjen e aktorëve të “Bodies Bodies Bodies” vjen gati dy muaj pasi Page Six […]

A po tradhëtohet Emily Ratajkowski nga Pete Davidson?

0
Pas lidhjes me Ariana Grande, Davidson ishte me Kim Kardashian, dhe tani Emikly. Komediani Pete Davidson u pa me dy femra në një ndeshje të New York Rangers të enjten mbrëma, duke tërhequr interesin e fansave pas marrëdhënies së tij romantike me modelen Emily Ratajkowski. Dy femrat në fjalë janë Chase Sui Wonders dhe Rachel […]

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski kapen mat së bashku

0
Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski janë parë “në një takim” së bashku. Dyshja thuhet se po njohin njëei-tjetrin. Thashethemet thonë se Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski – e cila kohët e fundit ka qenë e lidhur me Brad Pitt – po takohen pasi dyshja u panë gjatë një nate në Nju Jork. Në një pamje […]