Home Tag "por ja çfarë bën"

Xhensila sjell në jetë vajzën së afërmi, por ja çfarë bën Besi

0
Këngëtarja Xhensila Myretzaj po përjeton ndoshta një nga shtatzanitë më të komentuara të showbizzit. Së shpejti ajo dhe Besi do të bëhen prindër për herë të parë. Teksa nuk kanë mbetur edhe shumë nga pritja e ëmbël, pak mditë më parë këngëtarja publikoi edhe pamjet se si do të jetë dhoma e vajzës së tyre. Por […]

Xhaka dhe Shaqiri bën shqiponjën, por ja çfarë bën Era Istrefi

0
Gjatë vizitës së saj në Tiranë, këngëtarja e famshme Era Istrefi, ditën djeshme është ftuar nga presdienti Ilir Meta për të ndjekur një ndeshje mes Zvicrës dhe Kosta Rikës. Era shihet se është ulur në rresht të parë së bashku me Metën, teksa e shoqëruar ka qenë edhe nga motra e saj më e madhe, […]