Home ShowBiz Para pak ditësh lau duart me shampanjë, por ja çfarë bën Fjolla Morina në dy emisione të ndryshme
Para pak ditësh lau duart me shampanjë, por ja çfarë bën Fjolla Morina në dy emisione të ndryshme
0

Para pak ditësh lau duart me shampanjë, por ja çfarë bën Fjolla Morina në dy emisione të ndryshme

0
0

Me këngë, me video, me foto, me veshje dhe zhveshje, ajo nuk lë shkak pa bërë lajm për veten. Gjen gjithfarë mënyrash për të provokuar dhe bërë zhurmë.

Ajo ka qenë protagoniste në dy emisione të ngjashme, së pari tek “Rudina” në TvKlan dhe më pas në “Why not?” në Ora News.

Me siguri shumë prej jush nuk e kanë vënë re një detaj te Fjolla gjatë intervistës tek Roza Lati. Si fillim, kur ishte e ftuar te Rudina, këngëtarja shkëlqeu me pamjen e saj, ku madje prezantuesja tha se i “kishte shkuar në studio Kim Kardashian”.

Por si duket Morina ka ‘përtuar’ të ndërrohet edhe të vishet ndryshe tek emisioni i Roza Latit. Po të njëjtën gjë ka bërë edhe bashkëpunëtori i saj stilist.

Vërtet mund të kenë bërë regjistrimin në të njëjtën ditë, dhe me shumë mundësi kjo ka të ngjarë, por kjo pakujdesi e vogël e ka bërë publikun të flasë.

Link: https://youtu.be/iCOZl9D4G9M?t=51

Link: https://youtu.be/9-Y_L5EoM6c?t=517

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeB2d5NAd4N/?taken-by=fjolla.morina