Home Tag "poza"

Me poza joshëse në dëborë, Eleni Foureira ‘sfidon’ motin

0
Eleni Foureira është një nga zërat më të dashur të muzikës në mbarë globin. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka vendosur të sfidojë temperaturat e ulta. Ajo ka pozuar në mes të borës me rroba banjo me një gotë vere në dorë. ‘Me pak fat mund të bjerë borë edhe për ne’, ka shkruar ajo krahas postimit. […]

Pritjes po i vjen fundi, Genta Ismajli nuk i kursen kujtimet e veçanta

0
  Genta Ismajlin dhe pak ditë e ndajnë nga pritja e ëmbël. Këngëtarja së shpejti do të bekohet me ardhjen në jetë të binjakëve një vajzë dhe një djalë. Setet e fotografive gjatë pritjes së ëmbël nuk kanë të ndalur. Ajo ka vendosur ta shijojë në çdo etapë dhe ti japë vetes dhe bebave mundësinë […]