Home Tag "pozon si rrallë herë"

Provokuese Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë

0
Ajo është cilësuar si një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe më në zë për momentin. Që me daljen e saj si velinë në programin e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella ka çmendur publikun e shpeshherë është bërë edhe kryefjala e portaleve. Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah […]