Home Tag "prinder te nje vajze"

Besi dhe Xhensila “grinden” në Instagram, shkak është Ajka

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë bërë prindër pak muaj më parë të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Megjithëse janë dy personazhe shumë të njohur për publikun shqiptar dhe shumë të ndjekur në rrjetet sociale, ato kanë preferuar që imazhin e vajzës ta mbajnë larg mediave. […]