Home Tag "promo"

“Nuk keni parë gjë akoma”, Marina sjell një tjetër promo të spektaklit, zbulohen detajet surprizuese

0
“Klanifornia show”, është spektakli që do të rikthejë në ekran Marina Vjollcën, pas dy vitesh mungesë. Moderatorja do të drejtojë një spektakël që do të ketë pjesë të saj humorin, batutat dhe spektaklin. Ajo ka postuar së fundmi një tjetër promo të emisionit ndërsa shfaqen me radhë aktorët që do të jenë pjesë e spektaklit. […]