Home Tag "publikon komentin e fanses"

Reagon Roberti pas komenteve ngacmuese të biondes, shpjegon përse i publikoi, ndërsa ka një mesazh për të gjithë

0
Që pas ndarjes me Norën, ai është në qendër të vëmendjes dhe çdo veprim shndërrohet shumë shpejt në lajm. Ai ka publikuar në instagramin e tij një bisedë me një vajzë e cila mesa duket e pëlqen këngëtarin dhe ka shprehur gjithë dashamirësinë për të. Roberti për ta falënderuar ka shpërndarë komentin e saj në […]