Home Tag "pushime verore"

10 destinacionet më të mira Evropiane për pushime pranverore

0
1: Amsterdam Një qytet argëtues, i lulëzuar i mbushur me kanale të bukura dhe disa nga njerëzit më të këndshëm që do të takoni ndonjëherë, Amsterdami është destinacioni ideal i pranverës në Evropë. Sipërmarrje në një dalje në lumë të AmaWaterways për të përjetuar qytetin, si dhe rajonin. Merrni lundrimin e Tulip Time dhe vizitoni […]

Blero me Afronën kanë nisur pushimet verore – Ku ndodhen ata?

0
Më në fund nisin pushimet verore edhe për çiftin Bleron dhe Afronën, pas shumë angazhimeve që të dy kishin gjatë sezonit në verë ata kanë gjetur hapsirë vetëm tani në mes të Tetorit për të pushuar. Në fakt është një periudhë e bukur të pushosh tani, në këto ditë kur koha po mban akoma me […]

Robert Berisha nis pushimet

0
Dihet që artistët në muajt e verës janë të fokusuar në fluskin e tyre të punës me koncertet dhe ata i nisin paksa vonë pushimet verore. Duket që kështu është duke vepruar edhe Robert Berisha. Para disa minutash ai ka hedhur një foto të tij në instastory me shkrimin: “Ka doni me shku për pushime […]