Home Tag "pushime"

Me bikini në jahtin luksoz, Zaimina nis pushimet dhe tërbon rrjetin

0
Zaimina Vasjari ka nisur së fundmi pushime së bashkë me të shoqin dhe vogëlushen Chloe. Ajo ka postuar në rrjetet sociale disa foto ku pozon me bikni ngjyrë rozë në një jaht lukzos nga ku po shijon pushimet e saj. Zaimina duket tejet joshese ndërsa ekspozon linjat e saj perfekte duke pozuar mbi jahtin luksoz […]

Pas ndarjes nga Donaldi, zbulohet me kë po i kalon pushimet Bora

0
Bora Zemani dhe Donald Veshaj e bënë publike lidhjen e tyre vetëm një muaj më parë edhe pse romanca e tyre kishte kohë që përflitej në media. Gati një muaj më parë, ata të dy postuan fotot e para së bashku ku shfaqeshin të lumtur dhe të afërt me njëri tjetrin. Por nuk zgjati shumë […]

Klea zbulon portretin e Krid me një super foto nga pushimet

0
Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër të një djali disa muaj më parë. Si ajo edhe Elgiti kanë postuar herë pas herë foto të të voglit Krid, por pa e zbuluar portretin e tij. Por me një foto të fundit nga pushimet Klea ka treguar më shumë nga profili i të birit. Ajo […]

Pushime në Shqipëri si këto

0
Zoti e ka bekuar vendin tonë me klimë dhe natyrë të rrallë por shpesh turistët kanë qënë të pakënaqur nga niveli i shërbimit dhe si rrjedhim njerëzit janë bërë më kreativ për mënyrat se si ti kalojnë pushimet. Disa kanë zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi, disa të tjerë kanë zgjedhur detin e disa malin, Shqipëria […]

Foto e parë më bikini – Ja si duket Arbana në prag të lindjes

0
Arbana Osmani më në fund është duke i falur vetes disa ditë relaksi pranë bregdetit të jugut të Shqipërisë. Së bashku me Jonin, Eduartin dhe bebushin që pritet të vi së shpejti në jetë. Edhe pse në prag të lindjes, Arbana ka vendosur që të pushojë disa ditë në bregdet. Gjithashtu për herë të parë […]

Kjo foto e Arditit me Anilën të përqafuar na zbukuroi ditën

0
Ardit Gjebrea, është personazhi më i dashur për publikun. Ai prej vitesh është moderatori i emisionit më të ndjekur i të dielës “E diela Shqiptare”. Pas përfundimit të një sezoni të lodhshëm pune, Arditi me familjen ka nisur pushimet. Të përqafuar pranë krahëve të bashkëshortes së tij, Arditi na njofton se zyrtarisht ka nisur pushimet. […]

Upss pse Eva fshiu videon seksi me bikini?!

0
Eva Ndoj është duke shijuar pushimet e kësaj vere më njerzit e zemrës, pranë bregdetit. Këto ditë të nxehta vere edhe Eva sikurse çdo vajzë tjetër simpatike, ka shpërndarë video dhe foto të ndryshme të saj nga pushimet. Na ka rënë dje në sy një postim i bërë nga Eva me një video shumë seksi […]