Home Tag "pushime"

Pushime në Shqipëri si këto

0
Zoti e ka bekuar vendin tonë me klimë dhe natyrë të rrallë por shpesh turistët kanë qënë të pakënaqur nga niveli i shërbimit dhe si rrjedhim njerëzit janë bërë më kreativ për mënyrat se si ti kalojnë pushimet. Disa kanë zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi, disa të tjerë kanë zgjedhur detin e disa malin, Shqipëria […]

Foto e parë më bikini – Ja si duket Arbana në prag të lindjes

0
Arbana Osmani më në fund është duke i falur vetes disa ditë relaksi pranë bregdetit të jugut të Shqipërisë. Së bashku me Jonin, Eduartin dhe bebushin që pritet të vi së shpejti në jetë. Edhe pse në prag të lindjes, Arbana ka vendosur që të pushojë disa ditë në bregdet. Gjithashtu për herë të parë […]

Kjo foto e Arditit me Anilën të përqafuar na zbukuroi ditën

0
Ardit Gjebrea, është personazhi më i dashur për publikun. Ai prej vitesh është moderatori i emisionit më të ndjekur i të dielës “E diela Shqiptare”. Pas përfundimit të një sezoni të lodhshëm pune, Arditi me familjen ka nisur pushimet. Të përqafuar pranë krahëve të bashkëshortes së tij, Arditi na njofton se zyrtarisht ka nisur pushimet. […]

Upss pse Eva fshiu videon seksi me bikini?!

0
Eva Ndoj është duke shijuar pushimet e kësaj vere më njerzit e zemrës, pranë bregdetit. Këto ditë të nxehta vere edhe Eva sikurse çdo vajzë tjetër simpatike, ka shpërndarë video dhe foto të ndryshme të saj nga pushimet. Na ka rënë dje në sy një postim i bërë nga Eva me një video shumë seksi […]

Këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin në pushime, ja fotot

0
Këngëtarja shqiptare Rita Ora prej disa muajsh thuhet se është në një lidhje me regjisorin Roman Gavra dhe duket se tashmë kanë filluar të dalin hapur. Ajo është fotografuar së bashku me rregjisorin më pushime në Ibiza ndërsa ndodhej në një yaht luksoz në shoqërinë miqve. Rita shihet e veshur me një palë bikini në […]