Home Tag "rashel"

Rashel sërish në Klan, arsyeja do iu lëri pa fjalë

0
Kujtojmë periudhën kur Rashel u bë e njohur përmes emisioni Xing me Ermalin. Pas largimit nga ky show, Rashel bëri një periudhë pauze për t’u rikthyer fuqishëm në televizion. Zemrën e ka tek Klani dhe atje do e shohim duke filluar nga dje. Rashel tashmë pjesë e trupës së aktorëve të Duplex. Rashel aktore??? Besojini […]

Kohë për ndryshim edhe për Rashelin, thjesht nuk do ta njihni

0
Së fundmi kemi parë shumë ndryshime në look të personazheve te ShowBizit. Mbase ka qënë një rastësi që një pjesë e madhe e femrave kanë ndryshuar look. Këtë herë rradhën e ka pasur Rasheli e cila i ka prerë flokët e saj të gjatë. Ndryshimin e look-ut Rasheli e ka ndarë me të gjithë ndjekësit […]

Kur Kim Kardashian i vjedh modelin e syzeve Rashelit

0
Edhe kjo nuk na kishte shkuar në mëndje, që bukuroshja me famë botërore Kim të ndiqte në instagram personazhet publik Shqiptarë. Kimi jo vetëm që i ndjek por edhe herë pas here i vjedh modelin e flokëve, modelin e syzeve. Siç ka bërë këtë herë me modelin e syzeve të Rashelit. Madje vet Rasheli e […]

Rashel tepër provokuese me një video nga pasqyra e tualetit

0
Rasheli njihet për natyrën e saj tepër provokuese. Në çdo video të saj ose foto Rasheli fokuson më së shumti format e saj trupore. Këtë video të saj nuk e kemi parë më parë. Ajo ka veshur bikini dhe ka rrëmbyer telefon e ka filluar të filmojë trupin në pozicione shumë seksi dhe tunduese.   […]

Rashel nxjerr një sekret të Luanës. Ajo është ndryshe…

0
Luana Vjollca është një nga moderatoret më në zë të ekranit. Por që nuk i shpëton komenteve mbi format e saj shumë seksi dhe përgojimeve për operacione. Mirëpo vetëm ata që e kanë takuar live e dinë si është vërtet bjondja bombastike. Dhe këtë e ka zbuluar sot Rashel Kolaneci e cila pak kohë më parë ishte e ftuar […]

Rashel braktis Shqipërinë – Zbuloni vendin se ku ndodhet ajo

0
Bukuroshja Rashel e cila është gjithmonë në qëndër të vëmëndjes nga mediat, nuk kishte sesi të shpëtonte as kjo foto e publikuar së fundmi pre saj. Rashel ka vendosur të largohet nga Shqipëria. Është vënë re nga një foto e postuar prej saj në Instagram që Rashel na dërgon “kartolinë nga qielli i Anglisë”. Pra […]