Home ShowBiz Rashel ekspozon të pasmet, Fansat: “shyqyr që ekspozon b***ën…”
Rashel ekspozon të pasmet, Fansat: “shyqyr që ekspozon b***ën…”
0

Rashel ekspozon të pasmet, Fansat: “shyqyr që ekspozon b***ën…”

0
0

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet në formë perfekte.

Ajo ka pozuar me një fustan ngjyrë bezhë të ngjitur pas trupit duke ekspozuar të pasmet ndërsa shohim se ka marrë komente të shumta nga miq dhe fansa të saj.

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar Rashelin, por nuk kanë munguar edhe kritikat ku një pjesë e akuzojnë për ndërhyrje dhe photoshoop,, ndërsa disa të tjerë i shkruajnë: “Shyqyr që ekspozon b***ën se gjë tjetër nuk ke”.

Po pavarësisht komenteve në disa raste negative, Rashel ka vendosur të heshtë duke mos u kapur me komentuesit pavarësisht asaj çfarë shkruajnë për të.

View this post on Instagram

1/1 🌪

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Inkedrashel_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CCWXOnsD4Xi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6WKpg3nOjz/