Home Tag "#raystevenson"

Po xhironte një film, ndahet nga jeta papritur aktori i njohur

0
Aktori Ray Stevenson, i cili u shfaq në shfaqje të mëdha televizive si Roma, Vikings dhe Dexter, ka vdekur në moshën 58-vjeçare. Ai ishte i njohur për rolet në filmat “Thor” dhe serialin “Divergent”, si dhe për disa shfaqje televizive në Mbretërinë e Bashkuar si “Band of Gold”, “Peak Practice” dhe “Murphy’s Law”. Firma e […]