Home Tag "reene"

Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha

0
Ish çifti shumë i dashur për publikun Roberti dhe Nora janë përfolur shumë në media ditët e fundit pas postimit për ndarje të publikuar vet nga Robert Berisha. Për këtë postim të tij Nora nuk ka është prononcuar fare në media. Ajo ka nisur pushimet me nënën e saj dhe me vajzën Reene. Fotot e […]