Home ShowBiz Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha
Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha
0

Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha

0
0

Ish çifti shumë i dashur për publikun Roberti dhe Nora janë përfolur shumë në media ditët e fundit pas postimit për ndarje të publikuar vet nga Robert Berisha. Për këtë postim të tij Nora nuk ka është prononcuar fare në media.

Ajo ka nisur pushimet me nënën e saj dhe me vajzën Reene. Fotot e nxehta të Norës me bikini kanë ndezur rrjetin. Por menjehërë pas fotove të publikuara nga Nora ka reaguar edhe Robert Berisha. Në instastory të tij gjënden të njejtat foto të vajzës së tyre siç i ka publikuar edhe vet Nora nga pushimet e saj me të bijën.

Mesa duket ish çifti mban një raport shoqëror për hir të vajzës së tyre.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2CUC9-JMvD/

berti 2

berti

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1I14yfpqHw/