Home Tag "roani"

Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend

0
Këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Kohët e fundit u përfol në media se ata të dy mund të jenë rikthyer sërish bashkë, por në fakt deri tani asnjë gjë nuk është vërtetuar. Megjithatë dyshja ka një djalë bashkë dhe shpesh herë i shohim […]

Roani duke luajtur me macen, Majk poston videon më të bukur me të birin

0
Majk është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes sidomos kur publikon këngë të reja, të cilat marrin mënjeherë vëmendje maksimale. Këngëtari është bërë baba disa vite më parë pas ardhjes në jetë të vogëlushit Roan me të cilin e shohim të postojë herë pas here foto e […]

Majk dhe Majlinda morën vendimin për djalin? Zbulohet e vërteta

0
Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës vogëlushi Roan, prej kohësh tashmë ishte pjesë e rrjeteve sociale. Madje mamaja e vogëlushit Roan, krijoi edhe një Instagram me emrin “BabyRoan”, ku ishin fotot e vogëlushit, ndërkohë që adresa u mbyll. Por kjo gjë nuk duket se është bërë nga vullneti i prindërve, pasi adresa […]

Djali i Majk shkon në shtëpinë e gjyshërve

0
Urimin e bëri mami që në mëngjes në emrin e tij. Më pas Roan shkoi për të festuar te gjyshërit. Ky është Bajrami i parë që vogëlushi feston. Disa copëza lumturie i ka ndarë Majki me të gjithë ne. Ai ka fotografuar të ëmën ndërkohë që përkëdhel nipin. Më pas e ka vënë në gjumë […]