Home Tag "Roberti"

Roberti para famës, nuk do ta besoni si dukej 26 vite më parë

0
Këngëtari Robert Berisha gjithmonë ka rënë në sy për shkak të fizikut të tij. Atë e kemi parë gjithmonë në formë perfekte dhe pasi deklaroi ndarjen nga Nora, ai u kthye në beqarin më të dëshiruar nga të gjitha femrat. Por si ka qenë ai vite më parë, përpara se kishte famën që ka sot. […]

Roberti dhe Renee në foton më unike së bashku, duken kaq të lumtur

0
Këngëtari Robert Berisha prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes dhe çdo veprim i tij shihet me mjaft interes nga media. Ai u përfol gjatë kur deklaroi ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi, më pas u përfol për një lidhje me modelen Xhesika Kadiu, konfirmuar nga vetë ajo, por nga Roberti asnjë koment. Ndërkaq këngëtari […]

“Nuk kisha ditur të kërkoja më shumë..”, Nora i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës

0
Vajza e Norës dhe Robertit, vogëlushja Renee festoi dje 5 vjetorin e lindjes. Si këngëtarja ashtu edhe ish bashkëshorti i organizuar vogëlushes festën më të bukur për ditëlindje. Në oborrin e shtëpisë ata kishin organizuar një festë perfekte për 5 vjetorin e vogëlushes ku nuk mungonte asnjë gjë. Një tortë me të gjitha princeshat, tullumbace, […]