Home Tag "romantike"

Me foton më të bukur, Jakub i dedikon fjalët romantike Afërditës

0
Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është e martuar me lojtarin çek të hokey, Jakub Kindl. Ata të dy i shohim shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe në çdo vend janë bashkë. Afërdita është parë shpesh herë ta ndjekë të shoqin në ndeshje e madje të bëjë tifozllëk për të, ndërsa Jakub shfaqet gjithnjë […]

Dafina bëhet romantike, poston foton më të ëmbël me partnerin

0
Dafina Zeqiri është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas zërave për një lidhje të saj me DJ Geek. Që prej momentit që nisën thashethemet e para, ata të dy filluan ti përforcojnë edhe më shumë me deklaratat e tyre dhe komentet nëpër fotot e njëri tjetrit. Së fundmi këngëtarja është bërë romantike, duke postuar […]

“Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës

0
Bukuroshja Bleona Qerreti ndodhet në vëndin e dashurisë, në Paris të Francës. Një foto që vet Bleona ka postuar në Instagram na ka kuriozuar të gjithëve. Nën krevatin e saj gjëndeshin petale trëndafili të kuq, me anë të këtyre petaleve ishte formuar emri i Bleonës. “Nuk mund të them që nuk e dashuroj këtë” e […]

Olta Gixhari feston ditëlindjen, surprizohet nga i dashuri

0
Aktorja seksi bjonde, Olta Gixhari është një ndër vajzat e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Pak ditë më parë, aktorja u shfaq në një video mjaft sensuale, të cilën e përshkruante me komentin: “E bërë nga dashuria ime”. Aktorja konfimroi se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej mjaft tërheqëse […]

“Zemra ime do dashuri mor djalë” Romantike Luana Vjollca

0
Kryetema e mediave rozë, dhe kjo jo pa shkak, është pikërisht Luana Vjollca. Luana së fundmi  ka publikuar këngën e saj të re, në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili, “Mi dhe flakë mallit tim”. Kënga është pritur shumë mirë, pasi klikimet kanë qenë të shumta, e ndërsa komentet në rrjetet sociale mjaft pozitive. Ditën […]