Home ShowBiz Me foton më të bukur, Jakub i dedikon fjalët romantike Afërditës
Me foton më të bukur, Jakub i dedikon fjalët romantike Afërditës
0

Me foton më të bukur, Jakub i dedikon fjalët romantike Afërditës

0
0

Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është e martuar me lojtarin çek të hokey, Jakub Kindl.

Ata të dy i shohim shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe në çdo vend janë bashkë.

Afërdita është parë shpesh herë ta ndjekë të shoqin në ndeshje e madje të bëjë tifozllëk për të, ndërsa Jakub shfaqet gjithnjë romantik me dhurata, lule dhe fjalë të ëmbla për partneren e tij.

Këtë herë ai ka postuar në instagramin e tij një foto ku të dy pozojnë të lumtur krah njëri tjetrit.

“Partnerja ime në gjithçka”, shkruan Jakub në foton e postuar në instagram ku shfaqen të përqafuar.

Jakub dhe Afërdita u martuan dy vite më parë në një ceremoni shumë të veçantë buzë detit në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

aferdta

Link: https://www.instagram.com/jkindl4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6v7KfYiDFa/