Home Tag "romeo"

E braktisi për pushimet në Dubai, Romeo dhe Donaldi ironizojnë keq Triksën

0
Në puntatën e fundit të “Më lër të flas” vëllezërit Veshaj ironizuan fenomenin “Dubai Porta Potty”, ku vajza të famshme shkojnë në Dubai dhe përdoren si “tualete humane”. Në këmbim të pagesave të çmendura ato lejojnë që persona të tjerë te kryejnë “nevojat personale” mbi to. Donaldi u shpreh se ka nevoj për tu relaksuar […]

Akuzohen për plagosje të rëndë, Romeo Veshaj ndalohet nga policia

0
Romeo Veshaj është ndaluar nga policia. Një video nga JOQ po qarkullon me shpejtësi në rrjet. Shihet se aktori  është ndaluar për shkelje të rregullave në qarkullimin rrugor, sipas burimit në fjalë ai  është lënë i lirë. Kujtojmë se pak orë më parë u bë me dije se vëllezërit Veshaj mund të rrezikojnë 10 vite […]

Në një lidhje! Romeo i zbulon sekretin papritur mikut të tij Mozzik

0
Mozzik pas ndarjes nga Loredana është treguar mjaft i rezervuar për jetën private. Së fundmi këngëtari është parë shumë në shoqërinë e vëllezërve Veshaj. Ata përveç muzikës i bashkon dhe një miqësi e mirë me njëri-tjetrin. Romeo nëpërmjet një video ka zbuluar një sekret nga jeta private e Mozzik. ‘Ke 100 vjet që nuk del […]

Janë ndarë! Donaldi flet për problemet e Romeos me Aleksian

0
Prova e javës e ka detyruar Doaldin të flasë për raportin e Romeos me Aleksia Peleshin. Lajmi se dyshja janë ndarë është parë si ndodhi e vërtetë nga ana e Donaldit. Banorët e tjerë thjeshtë prisnin konfirmimin e tij pasi kush më mirë se Donaldi mund ta nuhasë një detaj të tillë. Ndër të tjera […]

U tha se është ndarë nga Romeo, Aleksia reagon në rrjete sociale

0
Romeon dhe Aleksian shpesh jemi mësuar ti shikojmë në titujt rozë për shkak të romancës së tyre. Dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale dhe kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë shpesh për ndarje. Së fundmi Aleksia ka vendosur t’iu japë fund aludimeve. Ajo ka postuar pikturën e Donaldit të cilën e ka shoqëruar me […]