Home Tag "romeo"

Çfarë po fshehin? Romeo Veshaj kapet mat me modelen e njohur

0
Romeo Veshaj është gjithmonë protagonist në mediat rozë. Së fundi disa poza të tij me modelen Trejsi Sejdini kanë trazuar rrjetin. Brime pranë Kryefjalës kanë kapur disa momente të Tresit me Romeon në një zone bregdetare. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë bashkëpunim profesional apo ka diçka më shumë mes tyre. Kujtojmë se […]

Aleksia Peleshi ‘surprizon’ Romeon me gjestin e fundit

0
Aleksia dhe Romeo Veshaj prej kohësh i kanë dhënë fund romancës së trye. Vëllezërit Veshaj gjithmonë jemi mësuar t’i shikojmë duke bërë simbolin e ‘spidedrman’. Ky simbol u bë super viral gjatë periudhës së Big Brother Vip. Së fundmi ka qenë Aleksia e cila ka suprizuar me të njejtin symbol. Ky detaj ka ngritur dyshimet […]

Kush e zhgënjeu Romeo Veshajn? Postimi i fundit trazon rrjetin

0
Romeo ka qenë protagonist i verës për shkak të jetës pivate dhe asaj profesionale. Së fundmi ai ka bërë kurioz ndjekësit me postimin e tij. Në foto ai tregon dorën e tij duke mbajtur një gotë dhe një shishe vere ku krahas shkruar: “Gënjeshtar/e”. Moderatori nuk ka preferur të zbulojë më shumë detaje dhe t […]

E braktisi për pushimet në Dubai, Romeo dhe Donaldi ironizojnë keq Triksën

0
Në puntatën e fundit të “Më lër të flas” vëllezërit Veshaj ironizuan fenomenin “Dubai Porta Potty”, ku vajza të famshme shkojnë në Dubai dhe përdoren si “tualete humane”. Në këmbim të pagesave të çmendura ato lejojnë që persona të tjerë te kryejnë “nevojat personale” mbi to. Donaldi u shpreh se ka nevoj për tu relaksuar […]

Akuzohen për plagosje të rëndë, Romeo Veshaj ndalohet nga policia

0
Romeo Veshaj është ndaluar nga policia. Një video nga JOQ po qarkullon me shpejtësi në rrjet. Shihet se aktori  është ndaluar për shkelje të rregullave në qarkullimin rrugor, sipas burimit në fjalë ai  është lënë i lirë. Kujtojmë se pak orë më parë u bë me dije se vëllezërit Veshaj mund të rrezikojnë 10 vite […]